Vigør

Administrasjon

Administrasjon

Administrasjonen

Administrasjonen har kontor i klubbhuset ved Hellemyr kunstgress.

De er mye på farten så gjør gjerne en avtale før du stikker innom. 

Navn Rolle Epost Mobilnr
Geir Torvund Daglig leder geir.torvund@fkvigor.no 48509060
Ruben Kleiven Sportssjef ruben.kleiven@fkvigor.no 48509060
Terje Nordahl FFO leder, klubbkoordinator terje.nordahl@fkvigor.no 48509060


Kontaktpersoner pr idrett

Idrett Kontaktperson E-post Mobilnr
Vigør Fotball Ruben Kleiven ruben.kleiven@fkvigor.no 48509060
Vigør Innebandy Tomas Grønås tomas@fkvigor.no 99712426 
Vigør Curling Svein Vidar Jonassen curling@fkvigor.no 91793317 
Vigør Squash Tor Henrik Birkeland  squash@fkvigor.no 95039866
Vigør Barneidrett   Geir Torvund geir.torvund@fkvigor.no 48509060
Vigør Telenor Xtra (FFO) Terje Nordahl terje.nordahl@fkvigor.no 48509060
Vigør Volleyball Dag Uleberg dag@fkvigor.no 48222715

   FK Vigør
  Postboks 7061 Vestheiene, 4674 Kristiansand (post)
  Hellemyrbakken 70, 4628 Kristiansand (kart)  (besøk)
  Tlf: 48 50 90 60   Epost: post@fkvigor.no

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products