Vigør

Styret og utvalg

Styret og utvalg

Valgt på årsmøtet 9. mars 2016

Felles e-post til alle i styret: styret@fkvigor.no

Berent Helleren  
Styreleder Periode: 2016-17
 
Epost: berent@fkvigor.no Mobil: 91189205
Helge Konradsen        
Nestleder Periode: 2015-16
 
Epost: helge@fkvigor.no Mobil: 91578661
Atle Bergstøl            
Styremedlem Periode: 2015-17
 
Epost: atle@fkvigor.no Mobil: 90756508
Morten Daland  
Styremedlem Periode: 2016
 
Epost: morten@fkvigor.no  Mobil: 90517998
Dag Uleberg             
Styremedlem Periode: 2016-17
 
Epost: dag@fkvigor.no  Mobil: 48222715
Arve Klausen               
Styremedlem Periode: 2015-17
 
Epost: arve@fkvigor.no Mobil: 98216757
Frank Ellefsen            
Styremedlem Periode: 2015-16
 
Epost: frank@fkvigor.no Mobil: 95870301
 

 

   FK Vigør
  Postboks 7061 Vestheiene, 4674 Kristiansand (post)
  Hellemyrbakken 70, 4628 Kristiansand (kart)  (besøk)
  Tlf: 48 50 90 60   Epost: post@fkvigor.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift