Franzefoss-fondet gir Vigør kr 20.000,-!

Franzefoss har gitt klubben vår en fantastisk pengegave for vårt arbeid for barn og unge i bydelene som er tilknyttet FK Vigør.

Borgertoget 17.mai

I år er vi 100 år og går først i borgertoget og håper alle i klubben som har mulighet, stiller denne dagen for å markere Vigørs 100 års jubileum.

Velkommen til informasjonsmøte om FFO (åpent hus) tirsdag 22.mai kl 19:30 i klubbhuset

Vigør inviterer til åpent hus tirsdag 22.mai kl 19:30 for alle som ønsker å få vite mer om klubbens Fotballfritidsordning som gjelder for barn fra 1.-4.klasse.

FK Vigør søker Sportslig Leder 100%

FK Vigør ser etter en inspirerende leder og motivator for fotballavdelingen i klubben.

TINE Fotballskole

25.-27.juni (kl 9-15) arrangeres Tine Fotballskole i regi av FK Vigør på Brun Arena Hellemyr. Det er begrenset plass og påmeldingsfristen er 15/6. Fotballskolen er for 1.-7. klasse.

FEIL I LODDBØKENE!

Det er blitt oppdaget en feil i samtlige loddbøker som er delt ut. Det er seksti lodd totalt. Men det er kun 26 linjer pr side selv om det er tall fra 1-60. Så viktig at dere følger tallene og ikke linjene når dere skriver inn navn på de som har kjøpt.

FFO 2018/19 med oppstart 14.august

Selv om det fortsatt er full aktivitet på FFO frem til sommerferien begynner vi allerede å planlegge neste sesong med oppstart 14.august. Terje Nordahl gir seg etter denne sesongen og det blir Morgan A. Karlsen som tar over ansvaret fra og med august. Vi håper så mange som mulig har lyst til å bli med!

FK Vigør - IL Express 3-0

Vi er klare for 1.runde i cupen etter en meget overbevisende seier mot Express på Sparebanken Sør Arena i kveld!

Privatmegleren Kristiansand

En av våre hovedsponsorer Privatmegleren Kristiansand tilbyr nå alle våre medlemmer kostnadsfri videovisning av boligen ved boligsalg. Kontakt byens beste meglere på 90 23 11 11 for et tilbud. Husk at ved å benytte våre samarbeidspartnere støtter du klubben også.

G14-1 med sterk 3.plass i Nederland

Les trener, Espen Nordahls, oppsummering av en vellykket påsketurnering for G14-1

Dato Hjemmelag Bortelag Res
25.05 Vindbjart 1 Vigør G16 1
25.05 Randesund 3 Vigør G14-1
25.05 Våg 3 Vigør G15 7er
27.05 Flekkefjord 2 Vigør G16-2
28.05 Mandalskameratene 2 Vigør G15 7er
24.05 Vigør G13-1 Farsund 1
24.05 Øvrebø Vigør G13-2
23.05 Tigerberget Vigør 2-3
23.05 Vigør G15 7er Farsund 1-12
23.05 Otra 7er Vigør G15 2-15

Besøk våre lagsider

4 div menn
# Lag K D P
1 Lyngdal 7 21 18
2 Express 7 16 13
3 Flekkefjord 7 7 13
4 Arendal 2 7 5 13
5 Fløy 2 7 3 12
6 Vigør 6 4 11
7 Søgne 7 -2 8
8 Mandalskameratene 6 -1 7
9 Våg 6 -2 7
10 Kvinesdal 7 -11 7
11 Jerv 2 7 -8 6
12 Donn 2 5 -7 5
13 Randesund 7 -8 5
14 Vindbjart 2 6 -17 3
Siste synk: 08:36
5 div menn avd 2
# Lag K D P
1 Farsund 6 3 13
2 Vindbjart 3 6 10 12
3 Vigør 2 5 5 12
4 Giv Akt 8 1 11
5 Greipstad 5 3 9
6 Marnardal 6 3 9
7 Tobienborg 8 -1 9
8 Tigerberget 9 -15 8
9 Tveit 6 4 6
10 Hægebostad /Konsmo 4 -1 4
11 Torridal 5 -12 1
Siste synk: 12:52
Gutter 19 1. divisjon
# Lag K D P
1 Fløy 6 6 13
2 Hisøy 1 7 -8 13
3 Lillesand 5 7 12
4 Randesund 6 6 10
5 Gimletroll 7 -1 10
6 Vindbjart 1 6 -2 10
7 Lyngdal 1 6 5 9
8 Vigør 1 7 0 9
9 Arendal 6 -1 9
10 Mandalskameratene 1 7 1 6
11 Flekkefjord 7 -10 6
12 Våg 1 6 -3 4
Siste synk: 09:01
NM - kvalifisering G19 Agder
# Lag K D P
1 Arendal 1 1 3
2 Fløy 1 10 3
3 Gimletroll 1 -3 0
4 Hisøy 1 3 3
5 Kvinesdal 2 4 6
6 Lillesand 2 -9 3
7 Lyngdal 1 3 3
8 Mandalskameratene 2 2 3
9 Randesund 1 1 3
10 Søgne 1 -3 0
11 Sørfjell 1 -3 0
12 Vigør 1 -2 0
13 Vindbjart 2 2 3
14 Våg 1 -1 0
15 Donn 1 -3 0
16 Flekkefjord 1 -2 0
Siste synk: 12:52
Gutter 16 1. divisjon
# Lag K D P
1 Søgne 7 16 18
2 Randesund 1 5 11 15
3 Imås 1 6 4 13
4 Vindbjart 1 5 16 12
5 Vigør 1 5 2 9
6 Våg 1 5 6 8
7 Start 3 3 6
8 Grane Arendal 6 -8 4
9 Lyngdal 1 7 -19 4
10 Trauma 5 -3 3
11 Jerv 6 -18 1
12 Flekkefjord 4 -10 0
13 Mandalskameratene 1 0 0 0
Siste synk: 12:52
Gutter 16 2. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Flekkefjord 2 6 11 13
2 Fløy-Flekkerøy Fløy 1 5 33 12
3 Kvinesdal 6 13 12
4 Våg 2 6 23 9
5 Mandalskameratene 2 4 16 9
6 Gimletroll 1 5 2 9
7 Lyngdal 2 5 -4 7
8 Vigør 2 3 8 6
9 Hægebostad 9er 5 -24 3
10 Søgne 2 7er 5 -32 3
11 Marnardal 6 -46 0
Siste synk: 11:51
Kvalifisering NM G16 - Agder
# Lag K D P
1 Flekkefjord 1 6 3
2 Fløy 2 -4 3
3 Imås 2 6 6
4 Jerv 1 -3 0
5 Lyngdal 1 -1 0
6 Randesund 1 -1 0
7 Start 1 8 3
8 Søgne 1 1 3
9 Vigør 1 1 3
10 Vindbjart 1 1 3
11 Våg 1 -1 0
12 Kvinesdal 1 -4 0
13 Lillesand 1 -3 0
14 Mandalskameratene 1 -6 0
Siste synk: 12:52
Gutter 15 2. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Vigør 1 4 24 10
2 Våg 2 3 12 6
3 Vindbjart 1 2 10 6
4 Just IL/FK Donn 3 5 6
5 Hånes 4 -9 6
6 Torridal 3 -3 1
7 Randesund 3 -15 1
8 Otra 7er 4 -24 1
9 Gimletroll 2 7er 0 0 0
Siste synk: 12:52
Gutter 15 2. div. avd. 3 vår
# Lag K D P
1 Giv Akt /Spangereid 5 37 10
2 Farsund 5 13 10
3 Våg 3 3 2 6
4 Mandalskameratene 2 7er 5 -11 6
5 Vigør 2 7er 4 -41 0
Siste synk: 12:52
Gutter 14 1. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Vigør 1 4 26 12
2 Våg 1 4 11 9
3 Fløy-Flekkerøy Fløy 4 1 6
4 Vindbjart 1 4 -12 3
5 Randesund 3 4 -26 0
Siste synk: 11:51
Gutter 14 2. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Start 2 3 15 9
2 Våg 2 3 13 9
3 Randesund 2 3 4 6
4 Otra 3 -5 6
5 Gimletroll 2 8 3
6 Donn 2 3 1 3
7 Vigør 2 4 -18 0
8 Søgne 2 3 -18 0
Siste synk: 12:52
Gutter 13 1. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Vindbjart 1 3 13 9
2 Vigør 1 3 10 9
3 Våg 1 4 14 7
4 Lyngdal 1 4 3 7
5 Randesund 4 3 -13 3
6 Mandalskameratene 1 3 -11 0
7 Farsund 1 4 -16 0
8 Torridal 1 0 0 0
Siste synk: 12:52
Gutter 13 3. div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Søgne 2 4 8 10
2 Vindbjart 2 4 4 7
3 Høvdingen 7er 3 14 6
4 Torden IL 7er 3 9 6
5 Mandalskameratene 2 3 0 4
6 Vigør 2 3 -7 1
7 Flekkefjord 2 4 -28 0
8 Marnardal 0 0 0
9 Øvrebø 0 0 0
Siste synk: 12:52
25.05 17:30 Moseidmoen Umbrokunstgress B
Vindbjart 1 - Vigør G16 1
25.05 17:30 Dønnestadmoen gress 2 B
Randesund 3 - Vigør G14-1
25.05 18:30 Karuss gress 9er A B
Våg 3 - Vigør G15 7er
27.05 13:00 Uenes kunstgress B
Flekkefjord 2 - Vigør G16-2
28.05 19:30 Idrettsparken gress øst 9er A B
Mandalskameratene 2 - Vigør G15 7er
24.05 19:00 Hellemyr Kunstgress H  
Vigør G13-1 - Farsund 1  
24.05 18:00 Homme kunstgress B  
Øvrebø - Vigør G13-2  
23.05 20:30 Kongsgårdbanen B  
Tigerberget - Vigør 2-3  
23.05 19:00 Hellemyr 7er A H  
Vigør G15 7er - Farsund 1-12  
23.05 18:00 Evje KG EH banen 9er 2 B  
Otra 7er - Vigør G15 2-15  

Sosiale Media

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift