Spillerpresentasjon: Henrik Haus

Spillerpresentasjon: Joakim «Bønch» Johansen

FK Vigør søker Sportslig Leder 100%

FK Vigør ser etter en inspirerende leder og motivator for klubben.

Spillerpresentasjon: Lasse Byklum

Spillerpresentasjon: Sander Loen

Kamper uke 13

Hver mandag vil vi legge ut en oversikt over ukas kamper i vår junior- og senioravdeling.

Spillerpresentasjon: Aron Abrahamsen

Til minne om Bjarne Wasland

Et knippe av Bjarnes nærmeste i Vigørfamilien har skrevet minneord til Bjarne Wasland.

Spillerpresentasjon: Magnus Hellebø Nesset

Spillerpresentasjon: Marcus Alexander Tannum Løken

Dato Hjemmelag Bortelag Res
25.04 Vigør G16-1 Våg
26.04 Vigør 3 Vigør G13-4
26.04 Vigør G13-3 Vigør 4
26.04 Vigør G16-2 Just /Gimletroll
27.04 Randesund 1 Vigør G13-1
25.04 Vigør G16-1 Våg
25.04 Jerv 3 Vigør G14-2
25.04 Vigør G13-2 Våg 2
24.04 Vigør J13-1 Fløy-Flekkerøy
24.04 Våg Vigør G15-1
4 div menn
# Lag K D P
1 Flekkefjord 3 2 7
2 Fløy-Flekkerøy 2 3 9 6
3 Express 3 6 6
4 Vigør 3 -3 6
5 Jerv 2 3 -3 6
6 Farsund 3 2 5
7 Søgne 3 0 4
8 Våg 3 0 4
9 Hisøy 3 -3 4
10 Arendal 2 3 5 3
11 Kvinesdal 3 -2 3
12 Randesund 3 -5 3
13 Lyngdal 3 -2 1
14 Tveit 3 -6 1
Siste synk: 17:14
Gutter 19 1. div. vår
# Lag K D P
1 Fløy-Flekkerøy 4 15 12
2 Arendal 4 6 9
3 Hisøy 1 5 4 9
4 Randesund 1 4 3 6
5 Lyngdal 4 0 6
6 Vindbjart 4 -1 6
7 Våg 3 -1 6
8 Vigør 1 4 -2 6
9 Mandalskameratene 4 2 4
10 Søgne 1 4 -2 4
11 Flekkefjord 1 4 -8 3
12 Donn 3 -9 3
13 Trauma 3 -7 0
14 Hånes 0 0 0
Siste synk: 15:28
Gutter 19 2 div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Randesund 3 2 2 6
2 Våg 2 2 5 4
3 Randesund 2 2 5 3
4 Gimletroll 2 2 3
5 Greipstad 2 -6 1
6 Vigør 2 2 -8 0
Siste synk: 18:06
NM G19 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arendal Arendal 1 7 3
2 Donn 2 3 3
3 Flekkefjord 1 7 3
4 Fløy-Flekkerøy 1 4 3
5 Gimletroll 1 -3 0
6 Grane Arendal 2 -4 3
7 Hisøy 1 1 3
8 Hånes 1 -5 0
9 Just 1 -7 0
10 Lyngdal 0 0 0
11 Randesund 1 0 0 0
12 Start 1 0 0 0
13 Søgne 1 1 5 3
14 Trauma 2 2 3
15 Vigør 1 0 0 0
16 Vindbjart 1 4 3
17 Våg 0 0 0
18 Birkenes 1 -3 0
19 Kvinesdal 1 -4 0
20 Mandalskameratene 1 -7 0
Siste synk: 15:28
Gutter 16 1. div avd. 1 vår
# Lag K D P
1 Vigør 1 2 5 6
2 Jerv 1 2 5 6
3 Grane Arendal 2 4 6
4 Våg 2 2 6
5 Randesund 1 2 4 3
6 Fløy-Flekkerøy 3 -1 3
7 Lyngdal 2 -3 1
8 Flekkefjord 2 -4 1
9 Mandalskameratene 2 -3 0
10 Kvinesdal 3 -9 0
Siste synk: 15:28
Gutter 16 2 div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Hånes 2 6 4
2 Vigør 2 1 5 3
3 Greipstad 1 1 2 3
4 Torridal 1 0 1
5 Just /Gimletroll 1 0 1
6 Våg 3 1 0 1
7 Greipstad 2 0 0 0
8 Otra 7er 0 0 0
9 Våg 2 1 -2 0
10 Randesund 2 2 -11 0
Siste synk: 18:06
NM G16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Flekkefjord 0 0 0
2 Gimletroll 0 0 0
3 Grane Arendal 1 -2 0
4 Jerv 1 1 3
5 Just 2 -5 3
6 Kvinesdal 0 0 0
7 Lyngdal 0 0 0
8 Randesund 1 10 3
9 Start 1 2 3
10 Vigør 1 -1 0
11 Våg 1 2 3
12 Lillesand 1 -5 0
13 Mandalskameratene 1 -2 0
Siste synk: 18:06
Gutter 15 1. div. avd. 1 vår
# Lag K D P
1 Donn 3 7 9
2 Grane Arendal 3 1 4
3 Vindbjart 1 2 0 3
4 Mandalskameratene 2 -2 1
5 Vigør 1 2 -6 0
6 Randesund 1 0 0 0
7 Våg 0 0 0
Siste synk: 18:06
Gutter 14 1. div. vår
# Lag K D P
1 Lyngdal 3 22 9
2 Grane Arendal 2 13 6
3 Vindbjart 1 3 5 6
4 Våg 2 4 6
5 Trauma/Sørfjell 2 0 3
6 Jerv 3 -6 3
7 Gimletroll 1 2 -9 3
8 Randesund 1 1 -1 0
9 Vigør 1 3 -9 0
10 Donn 3 -19 0
11 Risør 0 0 0
Siste synk: 18:06
Gutter 14 2. div. avd. 3 vår
# Lag K D P
1 Tveit 3 1 6
2 Birkenes 2 7 4
3 Jerv 3 2 4 4
4 Vigør 2 2 -4 3
5 Lillesand 1 -1 0
6 Randesund 2 2 -7 0
Siste synk: 18:06
G13 7er vår
# Lag K D P
1 Vindbjart 3 7er 2 3 6
2 Høvdingen 7er 2 2 3
3 Torden IL 7er 2 2 3
4 Framsteg 7er 1 2 3
5 Søgne 3 7er 1 -2 0
6 Vigør 5 7er 2 -7 0
Siste synk: 18:06
Gutter 13 1 div vår
# Lag K D P
1 Flekkefjord 1 4 17 9
2 Vigør 1 3 15 9
3 Vindbjart 1 4 8 9
4 Søgne 1 4 9 8
5 Gimletroll 1 4 5 6
6 Randesund 3 4 -16 6
7 Donn 1 3 3 4
8 Lyngdal 1 4 1 4
9 Trauma 4 -2 4
10 Våg 1 3 -2 4
11 Randesund 1 4 -11 4
12 Mandalskameratene 1 3 4 3
13 Express 1 4 -10 3
14 Randesund 2 4 -21 1
Siste synk: 18:06
Gutter 13 2 div avd 3 vår
# Lag K D P
1 Gimletroll 3 2 8 6
2 Donn 4 2 7 6
3 Øvrebø 2 0 3
4 Hånes 2 0 3
5 Donn 3 2 -1 3
6 Våg 2 1 0 1
7 Søgne 2 2 -6 1
8 Randesund 5 1 -1 0
9 Greipstad 1 -2 0
10 Vigør 2 1 -5 0
Siste synk: 18:06
Gutter 13 2 div avd 4 vår
# Lag K D P
1 Vigør 3 1 9 3
2 Gimletroll 2 1 7 3
3 Vigør 4 1 4 3
4 Vindbjart 2 1 1 3
5 Donn 2 1 0 1
6 Fløy-Flekkerøy 1 0 1
7 Torridal 1 -1 0
8 Tveit 1 -4 0
9 Våg 3 1 -7 0
10 Randesund 4 1 -9 0
Siste synk: 15:28
Jenter 13 avd 2 vår
# Lag K D P
1 Randesund 2 7er 0 0 0
2 Våg 2 8 6
3 Gimletroll 2 2 4 6
4 Vindbjart 1 3 3 6
5 Flekkefjord 1 2 3 4
6 Mandalskameratene 1 3 3
7 Donn 1 2 -1 3
8 Kvinesdal 3 -5 3
9 Vigør 2 -1 1
10 Søgne 2 -3 0
11 Lyngdal 2 -5 0
12 Fløy-Flekkerøy 1 -6 0
13 Flekkefjord 2 0 0 0
Siste synk: 15:28
25.04 20:15 Hellemyr Kunstgress H
Vigør G16-1 - Våg
26.04 19:00 Hellemyr Kunstgress B
Vigør 3 - Vigør G13-4
26.04 19:00 Hellemyr Kunstgress H
Vigør G13-3 - Vigør 4
26.04 20:15 Hellemyr Kunstgress H
Vigør G16-2 - Just /Gimletroll
27.04 13:15 Kristiansand Stadion KG B
Randesund 1 - Vigør G13-1
25.04 20:15 Hellemyr Kunstgress H  
Vigør G16-1 - Våg  
25.04 19:15 Levermyr kunstgress B  
Jerv 3 - Vigør G14-2  
25.04 19:00 Hellemyr Kunstgress H  
Vigør G13-2 - Våg 2  
24.04 20:15 Hellemyr Kunstgress H  
Vigør J13-1 - Fløy-Flekkerøy  
24.04 19:00 Karuss kunstgress B  
Våg - Vigør G15-1  

Sosiale Media

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift