Vigør

Klubbdommere

Klubbdommere

Når ditt lag skal spille treningskamp kan dere kontakte dommere på denne listen. Av historikk/rangering ser dere hva som kan være passende dommer ut i fra hvilket nivå de dømmer på til vanlig.

Dere er selv ansvarlige for å kontakte dommer til treningskampene!

HD: Hoveddommer
AD: Assistedommer

Oppdatert: 23.01.2018

Personopplysninger:

Kontaktopplysninger:

Historikk/rangering:

Atle Pedersen

Født 31.05.72

Mobil: 91161550

E-post: atlepede@gmail.com

Starter sin 17. sesong som dommer.

2018: HD i 5. div og AD i 3. div.

 

Trond Kristiansen

Født 08.04.76

Mobil: 48245342

E-post: trond.kristiansen3@getmail.no

Starter sin 11. sesong som dommer.

2018: HD i 4. div og AD i 3.div

 

Ivar Olaisen

Født 20.05.66

Mobil: 46911466

E-post: ivar.olaisen@gmail.com

Starter sin 22. sesong som dommer.

2018: HD i 6. div og AD i 4. div

 

Øyvind Lund Gilje

Født 23.05.77

Mobil: 95735680

E-post: ogilje@gmail.com

Starter sin 14. sesong som dommer(i Agder og Rogaland).

2018: HD i 6. div og AD i 5. div.
Er også dommerinstruktør og – veileder.

 

Atle Bergstøl

Født 08.08.64

Mobil: 90756508

E-post: atlewberg@hotmail.no

Starter sin 11. sesong som dommer.

2018: AD i 6. div. Ikke HD.

 

Inge Berg

Født

Mobil: 98837419

E-post: triliva@hotmail.com

Starter sin 10. sesong som dommer

2018: HD i aldersbestemt og AD i. 5. div.

 

Radek Rokicki

Født 24.07.80

Mobil: 90765284

E-post: radek.rokicki@gmail.com

 

2017: HD i 6. div og AD i 6. div.

 

Glenn Svensson

Født 08.08.91

Mobil: 45211125

E-post: gasvensson@hotmail.com

Starter 3. sesong(debuterte sept-2016)

2018: Aldersbestemt

 

Erlend Fuss Olaisen

Født 04.01.02

Mobil: 48242559

E-post: efolaisen@gmail.com

Starter sin 2. sesong som dommer.

2018: Aldersbestemt

 

Tore Topstad

Født 21.07.63

Mobil: 90894809

E-post: tore.topstad@gmail.com

Starter sin 17. sesong som dommer.

2018: HD i 6. div. Ikke AD

Står oppført i FK Grim.

 

   FK Vigør
  Postboks 7061 Vestheiene, 4674 Kristiansand (post)
  Hellemyrbakken 70, 4628 Kristiansand (kart)  (besøk)
  Tlf: 48 50 90 60   Epost: post@fkvigor.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift